Žvaigždės lenta turėjo nukreipti savo vidinį šešką, o ne vidinį langelį

Žvaigždės lenta turėjo nukreipti savo vidinį šešką, o ne vidinį langelį

Ko mes išmokome iš Richardo Sheppardo, pirmojo iš „Star Entertainment“ direktorių, pradėjusių Adomo Bello reguliavimo peržiūrą? Tai yra tai, kad jis valdė jos valdymo pareigas, nukreipdamas jos vidinį langelį, o ne finansinį šešką.

Vienas iš stulbinančių dviejų pagrindinių Australijos kazino teisinių, reguliavimo ir elgesio problemų aspektų yra tas, kad abi valdybos taip priėmė vadovybės jiems suteiktą informaciją, kad jų parduotuvė buvo švari, kai pramonė buvo ne kas kita.

Žvaigždžių direktoriai turėjo papildomos naudos, nes turėjo pirmoje eilėje vietą, o ne du išsamius tyrimus dėl konkuruojančios Crown valdymo, teisinių ir reguliavimo trūkumų. Tačiau, remiantis Sheppard’o įrodymais, jie vis tiek buvo užklupti, kai 2021 m. žiniasklaidos tyrimas, atliktas šio pagrindinio puslapio antraštėje, atskleidė daugybę panašių problemų Star.

Star Entertainment Group lentos kepsninė užsidega.Kreditas:Bloombergas

Matyt, „Star“ valdybos užklausos, gautos po apreiškimų apie Crown, parodė, kad Star buvo švarios odos. Iš tiesų, Sheppard’o įrodymai rodo, kad jam labiau rūpėjo paneigti žiniasklaidos kaltinimus, nei atlikti išsamius nepriklausomus tyrimus, kas vyksta paties Star kieme.

Bendrovės požiūris atsispindėjo ASX pranešime po žiniasklaidos pranešimų – bendrovės atsakymu buvo siekiama pabrėžti straipsnių / laidų elementus, kurie galėjo būti klaidinantys ar perdėti, o ne pripažinti tuos, kurie buvo tikslūs.

„Star“ galbūt techniškai nesuklaidino investuotojų šiame pranešime, tačiau tai tikrai gali būti laikoma informacijos atskleidimo rinkimu. Būtų teisinga manyti, kad Sheppard teiginiai apie tai, ką valdyba žinojo apie rizikos trūkumus viduje, yra tikslūs.

Tai pozicija, kurią savo įrodymuose prieš Bell tyrimą palaikė buvęs „Star“ vadovas Mattas Bekieris.

Mattas Bekieris – buvęs „Star Entertainment Group“ vadovas

Mattas Bekieris – buvęs „Star Entertainment Group“ generalinis direktorius

Bekier valdymo formulė taip pat priklausė nuo to, kad jis nukreipė savo vidinį valdymo konsultantą, kurį tikriausiai išmoko iš darbo McKinsey.

Leave a Comment

Your email address will not be published.