Vankuverio akvariumas pristato naują parodą, pabrėžiančią gamtosaugos stebuklus

Vankuverio akvariumas pristato naują parodą, pabrėžiančią gamtosaugos stebuklus

Laukinės gamtos gelbėjimas yra apie nykstančius gyvūnus ir žmones, kurie savo gyvenimą paskyrė padėti jiems išgyventi. Laukinės gamtos populiacijos visame pasaulyje patiria didžiulį stresą dėl taršos, miškų naikinimo ir buveinių kėsinimosi. Daugeliui rūšių gresia išnykimas, o kitos yra ties išnykimo riba.

„Šis eksponatas aprašo, kaip rūšys gelbėjamos, todėl džiaugiamės galėdami pasimėgauti svečiais Laukinės gamtos gelbėjimas: stebuklai išsaugojimo srityje iš pirmų lūpų“, – sakė Vankuverio akvariumo vykdomasis direktorius Clintas Wrightas.

Svečiai turės galimybę įgyti praktinės patirties su interaktyviais ekranais ir sužinoti apie nuostabius laukinės gamtos gelbėjimus mažų grupių pristatymų metu.

Vaikai ir suaugusieji gali tyrinėti unikalių rūšių stebuklus, įskaitant Birmos vėžlį, kuoduotąjį gekoną, naminį šešką, vakarinę lapės gyvatę, rupūžę, rupūžę Hog Island Boa Constrictor, Madagaskaro medžių boa, raudonųjų kelių tarantulą, žaliąją ir juodąją varlę, Virdžinija oposumas, Dažytas vėžlys. Akvariumas tikisi, kad netrukus atvyks dar keli gyvūnai.

Birmos vėžlys yra nykstanti rūšis ir dar visai neseniai gyvavo tik keli šimtai pavienių vėžlių. Apsaugos darbai padėjo gyventojams atsigauti. Šiandien gamtoje yra daugiau nei 14 000 egzempliorių.

“Kiekvienas gali atlikti savo vaidmenį laukinės gamtos gelbėjimo istorijoje. Kviečiame visus pradėti savo kelionę kaip laukinės gamtos gelbėtoju”, – sakė Vankuverio akvariumo gyvūnų priežiūros direktorius. Mackenzie Neale.

Lankytojai gali apsilankyti www.vanaqua.org/tickets ir užsisakyti bilietą šiandien.

Nuo pat atidarymo 1956 m. Vankuverio akvariumas sujungė daugiau nei 40 milijonų žmonių iš viso pasaulio su mūsų vandenynais ir įkvėpė juos imtis veiksmų sprendžiant pagrindines grėsmes. Vankuverio akvariume, esančiame Stanley parke, gyvena šimtai neįtikėtinų rūšių. Vankuverio akvariumas yra visiškai akredituotas zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos (AZA), jūrų žinduolių parkų ir akvariumų aljanso (AMMPA) narys, Kanados Akredituoti zoologijos sodai ir akvariumai (CAZA) ir humaniška apsauga, sertifikuota American Humane.

Vankuverio akvariumo jūrų žinduolių gelbėjimo centras yra ligoninė, skirta sergantiems, sužeistiems ar našlaičiams jūrų žinduoliais. Gelbėjimo centras gelbsti įstrigusius jūrų žinduolius ir reabilituoja juos, kad jie būtų paleisti atgal į natūralią buveinę. www.mmrpatients.org

ŠALTINIS Vankuverio akvariumas

Daugiau informacijos: Toddas Hauptmanas, komunikacijos vadovas, [email protected]604-376-2252

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.