Tiek aš žinau, kad tai tiesa… galbūt

Nuo kito mėnesio Harfordo apygardoje pradės veikti pasiutligės vakcinų klinikos naminiams gyvūnėliams

Gegužės 9 d. – Kartais tiesiog negaliu susilaikyti.

Gerai, gerai, daugiau nei „kartais“ – padėkime tai pusiaukelėje tarp „per dažnai“ ir „Kada tu sustabdai save“?

Taškas suprastas, bet aš turiu galvoje rimtai, kai prieš mane atsiduria kabantis kreivinis rutulys, maišelis sūrio garbanų ar tavo standartinis, kasdienis, netradicinis, keliolika centų blizgantis objektas… kas aš esu pažvelgti į dovanos diskursą į burną?

Prieš savaitę maniau, kad Orwello nuorodos išseko, net kalbant apie knygų draudimą ir kažką, vadinamą Intelektinės laisvės komitetu. Bet, Džordžas, kai tik maniau, kad esu išvykęs, jie mane įtraukė atgal.

Ir sakydamas „jie“ turiu galvoje mūsų gerus draugus Tiesos ministerijoje… oi, padarykite tai Dezinformacijos valdymo taryba.

Tai iškyla įvairiausių įdomių klausimų – vienas ar du, jei turėsiu laiko, gali rasti kelią į tai, kas bus toliau.

Bet pirma …

DGB globoja Valstybės saugumo departamentas, o jo misija, pasak DHS pareigūnų, yra… hm, tegul departamento sekretorius Alejandro Mayorkas tai pasako.

„(Mes) tikriausiai galėjome geriau dirbti, – interviu CNN sakė M. Mayorkas, – komunikuoti, ką (DGB) daro ir ko nedaro.

N. S., S.

Žmonės, ši medžiaga rašo pati – bent jau ji automatiškai pasitaiso, kol aš važinėju savo stotyje Begalinės beždžionės teoremų intelekto paskirstymo centre.

IMTIDC, tiems, kurie įmušate namuose.

Dabar JAV Gubmintas daugelį metų bandė atskirti faktus nuo fantastikos – daug anksčiau, nei žmonės išgirdo ir tikėjo, kad COVID-19 užsikrėsti gali panaudoti dezinfekavimo priemonę, tačiau į ją niekada taip oficialiai nesikreipė institucija, kurios vardas laimėjo. nepadeda nuraminti sąmokslo teoretikų.

Paprastai tai tiesiog bandoma iš tos informacijos ištraukti dezinformaciją, kol dah udda ding neprasideda kaip gaisras.

Kol kas žinome, kad DHS bando ištraukti koją iš burnos prieš panardindama koją į dezinformacijos valdymo vandenį, yra tai, kad DGB bendrai pirmininkauja DHS politikos biuras ir Generalinis biuras. Advokatas (DHSOP, DHSOGC) ir apima vadovus iš departamento CISA, FEMA, CBP, STD … ne tai, ką manote … OCRCL, OIA ir PO.

Kitą kartą nedainuosite su manimi?

Daugybė teisingai mąstančių žmonių jau yra pasipiktinę idėja, kad abėcėlė sriuba, nubrėžianti ribą tarp fakto, fantastikos ir tikrovės…, nepaisant patikinimų, kad „VSD tiria papildomų būdų, kaip sustiprinti visuomenės pasitikėjimą šiuo svarbiu darbu.

Patikrinimas, kad DHS išdėstyta paskutinėje eilutėje… kas dar? … aiškiai pažymėtas departamento informacinis lapelis … toks oficialus faktų lapas, kad jie pasistengė „faktų suvestinė“ rašyti didžiosiomis raidėmis … pavyzdžiui: FAKTŲ LAPAS. (Taip, tai buvo paryškintomis raidėmis)

Aš … aš … aš … aš tiesiog …

Prieš 10 metų Rexas Huppke’as, JAV TODAY apžvalgininkas (didžiosiomis raidėmis), tuomet dirbęs Chicago Tribune, parašė nekrologą „Facts“, kuris, jo teigimu, gyveno nuo 360 m. pr. Kr. iki 2012 m. kova dėl aktualumo su 24 valandų naujienų ciklu, tinklaraščiais ir internetu.

Beje, galite pasakyti, kad tai prieš 10 metų parašė Huppke, patikėdamas ilgalaike tinklaraščių galia.

„Žmonės, negalintys suprasti, kaip veikia mokslas, pradėjo abejoti faktais“, – rašė jis. „Ir tuo pat metu augo politinis partiškumas ir daugėjo žiniasklaidos priemonių, kurios platintų informaciją, retai pasikliaujančių atsiliepimais iš „Faktų“.

Žvelgiant atgal, atrodo aišku, kad kai skrynia užsidarė informacijos amžiuje, ji atvėrė vartus į šią pragaro skylę, kuri yra mūsų dabartinė dezinformacijos klaida.

Taigi dabar mes turime DHSDGB ir jo FUBAR pradžią, bandantį naršyti pasaulyje, kuriame kažkieno skurdo teorija yra kažkieno kito Evangelijos tiesa. Ir atvirkščiai – atvirkščiai.

Sėkmės tiems, kurie praktikuoja dezinformacijos valdymą – esu tikras, kad jūsų kilniomis pastangomis patikės ir nepatikės 52,9% protų, kuriuos siekiate apsaugoti… o likusieji gūžčioja pečiais.

Tačiau dirbdami ir vargdami saugokitės: kaip sakė Šekspyras, tamsos instrumentai sako mums tiesas.

Ir jei negalite patikėti vaikino žodžiais, kurie tikriausiai jų neparašė (net jei jis egzistavo) … kuo galite pasitikėti?

El. pašto adresu rgalvin@rosebudmedia.com įprastos situacijos visada būna pažeidžiamos

Leave a Comment

Your email address will not be published.