Stengdamiesi rasti mišinį kūdikiui, Long Ailendo tėvai ieško pagalbos

Stengdamiesi rasti mišinį kūdikiui, Long Ailendo tėvai ieško pagalbos

Brianas Barnettas, 40 metų elektrikas iš Ridžo, sako, kad neseniai vykusi kelionė kūdikiams gauti mišinių, skirtų maitinti savo 9 mėnesių sūnų Christopherį, stebėtojams atrodė gana niekšiškai.

„Važiavau iš Ridžo į 110 kelią Hantingtone, kad susitikčiau su kažkokiu nepažįstamu žmogumi… Target automobilių stovėjimo aikštelėje“, – pasakoja Barnettas, kur moteris jam perdavė prekes.

Visoje šalyje trūkstant mišinių kūdikiams, kai kurie Long Ailendo tėvai desperatiškai ieškojo kūrybiškų būdų, kaip rasti jų kūdikiams reikalingo maisto. Tėvai kreipiasi į „Facebook“ puslapius ir kitas socialinės žiniasklaidos svetaines, kad įdarbintų geruosius samariečius, kad padėtų išlaisvinti jų formulių prekių ženklus, kai kuriais atvejais nupirkdami ir palaikydami, kad tėvai galėtų pasiimti. Barnettas netgi turi savo seserį ir tėvą gabenti jam mišinį iš savo namų Floridoje.

Kai kurios parduotuvės kontroliuoja produktų, kuriuos pirkėjai gali nusipirkti kiekvieną dieną, skaičių, jei jie iš viso turi produktą. Pavyzdžiui, „CVS Pharmacy“ apriboja kūdikių mišinių produktų skaičių iki trijų perkant parduotuvėse ir internetu, sako Mattas Blanchette, bendrovės mažmeninės prekybos komunikacijos vyresnysis vadovas. „Mes ir toliau bendradarbiaujame su kūdikių mišinių pardavėjais, kad išspręstume šią problemą, ir apgailestaujame dėl bet kokių nepatogumų, kuriuos tai sukelia mūsų klientams“, – rašo Blanchette el. paštu išsiųstame pranešime. „Target“ taip pat stebi situaciją ir vienam klientui, perkant internetu, gali būti iki keturių prekių.

Kairėje: Brianas Barnettas ir Crystal Clacher iš Ridge su kūdikiu Christopheriu, 9 mėn. Viršuje dešinėje: Ashley Kolwicz iš Deer Park, jos vyras Danielis ir jų sūnus Johnas, kuriam ką tik suėjo 3 mėnesiai. Apačioje dešinėje: Madelynn McHenry, 10 mėnesių. (Kreditas: Brianas Barnettas; Gina Ferguson; Kelly McHenry)

„Mano žmona buvo visiškai išsigandusi“, – sako Barnettas apie Christopherio motiną, 27 m. Crystal Clacher, ne visą darbo dieną dirbančią „Instacart“ pirkėją, kuri nerimauja dėl to, kaip jiems pavyks pamaitinti Christopherį, kuris per dieną naudoja 60 uncijų Enfamil’s Gentlease mišinio. Kiti Long Ailendo tėvai situaciją pavadino „siaubinga“ ir „įtempta“. Bent vienas formulių gamintojas situaciją pavadino „precedento neturinčia“.

ATSIIMTI DIDINA PAPRAKĄ

„Vakar 20 minučių nuvažiavau pas draugo draugą, kuris turėjo tris skardines, kurių dukra nebenaudojo“, – sako 37 metų Ashley Kolwicz, registruota slaugytoja iš Deer Park, kurios sūnui Johnui ką tik suėjo 3 mėnesiai ir geria „Neocate“. Syneo kūdikis. „Gamintojas… man pasakė, kad jis užsakytas iki birželio mėn. Aš galėjau gauti skardines šen bei ten, bet nieko, kas man pakaktų iki birželio mėn.

Trūkumas išplito vasarį, po to, kai buvo manoma, kad miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos Abbott Nutrition gamino Mičigano gamykloje, gali būti susiję su kūdikių bakterinėmis infekcijomis, o bendrovė savanoriškai atšaukė pasirinktas Similac, Alimentum ir EleCare mišinių partijas ir sustabdė gamybą. Dėl to šie tėvai bandė ieškoti kitų variantų savo kūdikiams, o tai sukėlė netikėtą konkurencijos gniūžtę dėl kitų prekių ženklų, sako Merilando bendrovės „Nutricia“, gaminančios „Neocate Syneo Infant“, atstovas. Bendrovė neturi patvirtintos datos, kada jos formulė vėl taps plačiai prieinama.

„Tai apskritai sukėlė chaosą, kai tėvai bando rasti tinkamą mišinį savo vaikams“, – sako atstovas. „Su tuo užsiima ne tik mūsų įmonė. Nors imamės daug veiksmų, kad palengvintume gamybą, negalime neatsilikti nuo paklausos, kurią sukelia „Abbott Nutrition“ atšaukimas.

Kelly McHenry iš Lindenhursto sako, kad ieškoti mišinio savo dukrai Madelynn, 10 mėnesių, buvo „labai įtempta“.
Kreditas: Kelly McHenry

„Abbott“ primena, kad problemos, kurias jau sukėlė bendros tiekimo grandinės problemos, susijusios su transportu ir personalu, su kuriomis susiduria daugelis pramonės šakų, paaštrino problemas, sako dr. Thomas McDonagh, pediatras, dirbantis Northwell Health Huntington pediatrijos praktikoje. „Lentynose nėra daug įvairių produktų, įskaitant mišinius kūdikiams“, – sako jis. „Tikriausiai per du mėnesius kalbėjausi su daugelio pacientų tėvais apie trūkumą.

PAGRINDINĖS SPECIALIOS, MILTELĖS FORMULĖS

McDonagh patarė tėvams saugiai pereiti prie panašių mišinių savo kūdikiams, o tai, jo teigimu, ypač sudėtinga tėvams, kurių vaikai turi labai specifinių mitybos poreikių dėl medicininių problemų.

Tokios problemos gali būti, pavyzdžiui, pieno alergija, sukelianti virškinimo trakto problemų, dėl kurių kūdikiai negali lengvai virškinti standartinių mišinių, sako Matthew Harrisas, Koeno vaikų medicinos centro vaikų skubios pagalbos skyriaus gydytojas ir 6 mėnesių amžiaus vaiko, geriančio Alimentum, tėvas. dėl alergijos pienui. „Tėvams, auginantiems vaikus, kuriems reikalinga specializuota formulė, tikrai buvo iššūkis rasti ją kelionės ir ekonomiškai efektyviu būdu“, – sako jis.

Kolwicz yra vienas iš tų tėvų – ji sako išbandžiusi maždaug keturis skirtingus mišinius, kol vaikų gastroenterologas rekomendavo Neocate Syneo Infant. Barnetto sūnus geria Enfamil Gentlease, nes atpylinėjo kitus prekės ženklus. „Kai radome kažką, ką jis gali sulaikyti, norėjome su juo pasilikti“, – sako Barnettas.

Sunkiausia buvo rasti miltelių pavidalo formulę, kuri yra pigesnė nei skystos, sako Harrisas. Harrisas kreipėsi į užsakymą iš „Amazon“, kur jam pavyko įsigyti brangesnį skystą variantą. Jis sako, kad ne kiekviena šeima gali sau leisti eiti šiuo keliu.

„Buvo baisu“, – sako 33 metų Kelly McHenry iš Lindenhursto, dirbanti elektros įmonėje ir kurios dukra Madelynn geria Enfamil sojų mišinį, nes turi problemų su pienu. „Tai labai įtempta. Kiekvieną savaitgalį su vyru einame į parduotuves ir skambiname pasidomėti, ar jos turi. Tiesą sakant, tai tarsi adatos radimas šieno kupetoje.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.