Savanorių grupė, pavadinta „Gimtojo miesto herojai“, skirta darbui su terapiniais zuikiais

Savanorių grupė, pavadinta „Gimtojo miesto herojai“, skirta darbui su terapiniais zuikiais

(WYTV) – Šios savaitės „Gimtojo miesto herojai“ išskiriame savanorių grupę, kuri su zuikiais kelia šypsenas žmonėms, kuriems jos reikia.

Bunnies in Baskets pradėjo veikti prieš 10 metų kaip vietos gelbėjimo F5RS padalinys, kuris reiškia Frisky Ferrets, Fuzzies ir Feathered Friends Rescue & Sanctuary.

„Esame lankomoji terapijos grupė, kurioje naudojami būtent triušiai, o mes lankomės norėdami suteikti džiaugsmo“, – sakė Sassy Pickard su F5RS Bunnies in Baskets.

Visų savanorių grupė moko terapinius triušius ir lanko vietas visoje bendruomenėje. Jie prasidėjo slaugos namuose.

„Dažnai prikaustyti prie lovos žmonės negali matyti terapinių šunų, nes šunys neįleidžiami į lovą. Tačiau zuikiai krepšeliuose leidžiami ant lovos “, – sakė Pickardas.

Nuo tada jų pastangos toliau plėtėsi. Jie lanko specialiųjų poreikių programas vaikams ir suaugusiems ir daug dirba su regiono autizmo organizacijomis.

„Tam iš tikrųjų reikėjo specialaus mokymo. Nuo jų buvo mokoma tiesiog sėdėti krepšeliuose iki darbo su vaikais, kurie gali būti labiau susijaudinę pamatę zuikį “, – sakė Pickardas.

Grupė bibliotekose taip pat rengia programą „Paskaityk zuikiui“, o „zuikiai“ taip pat rašo atvirutes vaikams, kovojantiems su vėžiu.

„Tai labai įvairūs dalykai, kuriuos darome. Mes daug mokomės, bet didžioji dalis to yra tik apsilankymas, kad žmonės būtų laimingi “, – sakė Pickardas.

Taigi, kaip „somebunny“ tampa terapiniu zuikučiu? Reikia treniruotis ir išlaikyti modifikuotą šunų gerų piliečių testo versiją.

„Jie yra išmokyti sėdėti krepšyje ir iš tikrųjų turi išbūti krepšyje ilgiau nei valandą. Jiems neleidžiama išeiti. Jiems leidžiama judėti, bet jie turi atlaikyti stiprų triukšmą, šiurkštų glostymą ir dalykus, kurie paprastai nėra siejami su zuikiais “, – sakė Pickardas.

Grupė tikisi, kad jie galės augti ir apsilankyti daugiau.

„Būtų puiku, jei turėtume kitų, kurie mums padėtų, bet, žinote, mes tiesiog norime išeiti ir padaryti žmones laimingus“, – sakė P. Pickardas.

Jei turite triušį, kuris, jūsų nuomone, tinka terapiniam darbui, arba jei jus domina savanorystė su F5RS Bunnies in Baskets, galite susisiekti su juo jų Facebook puslapyje. Daugiau informacijos apie įvaikinimą rasite PetFinder.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published.