Puikus (naminių gyvūnėlių) atsistatydinimas: 6 iš 10 metė darbą, nes jų biuras nebuvo tinkamas augintiniams!

Puikus (naminių gyvūnėlių) atsistatydinimas: 6 iš 10 metė darbą, nes jų biuras nebuvo tinkamas augintiniams!

NIUJORKAS – Naminiai gyvūnai, matyt, yra pagrindinė „didžiojo atsistatydinimo“ priežastis. Remiantis nauja apklausa, žmonės iš tikrųjų išeina iš darbo, kad daugiau laiko praleistų su savo augintiniais. Daugiau nei du trečdaliai naminių gyvūnėlių savininkų ieškojo lankstesnio darbo, kad galėtų daugiau laiko skirti savo kailiniams draugams.

Neseniai atlikta 2 000 dirbančių naminių gyvūnėlių savininkų apklausa parodė, kad 71 procentas iš esmės pakeitė gyvenimą dėl savo augintinio. Šeši iš 10 anksčiau paliko darbą, nes buvo priversti grįžti į biurą, kuriame netinka augintiniai.

„OnePoll“ „Vetster“ vardu atliko prieš Nacionalinę naminių gyvūnėlių dieną, balandžio 11 d., ir parodė, kad septyni iš 10 nori sutikti su atlyginimo sumažinimu, jei tai reiškia, kad gali atsivežti savo augintinį į darbą. Paskutinieji dveji metai daugeliui buvo „siautūs“ – 71 procentas respondentų teigė, kad dabar iš naminiams gyvūnėliams pritaikyto biuro jiems būtų daugiau naudos nei būtų buvę prieš pandemiją.

48 procentai priduria, kad jų augintiniai pagerino produktyvumą darbe, įskaitant daugiau nei pusę kačių ir šunų savininkų (atitinkamai 56 ir 53 proc.). Naminiai graužikai dažniau nei kiti naminiai gyvūnai pralaužė ledus per susitikimus (69%), o maži gyvūnai, tokie kaip triušiai ir šeškai, labiau įkvėpė savo augintinių tėvus ir padidino jų produktyvumą (65%).

Ar augintiniai iš tikrųjų gali pagerinti darbo vietas?

Iš viso daugiau nei du trečdaliai naujų draugysčių darbe prisidėjo prie savo pūkuoto bičiulio buvimo, o vidutinis žmogus susiranda septynis naujus darbo bičiulius. Žmonių augintiniai taip pat pakeitė jų darbo dienas – katės (56 %) ir šunys (54 %) suteikė žmonėms komforto jausmą.

Daugelyje darbo vietų atsižvelgiama į naminių gyvūnėlių tėvų poreikius – 42 procentai teigia, kad jų biuruose yra atsargų gyvūnams augintiniams, pavyzdžiui, dubenys ir maišeliai išmatose.

„Mūsų duomenys rodo, kad daugelis naminių gyvūnėlių tėvų turėjo teigiamos patirties, kai jų augintiniai suvaidino tam tikrą vaidmenį darbo vietoje“, – sako „Vetster“ generalinis direktorius Markas Bordo. „Naminiai gyvūnai gali padėti sukurti ir išlaikyti teigiamą kultūrą darbe, tuo pačiu gerindami žmonių psichinę sveikatą ir puoselėdami kolegų draugystę.

Aštuoni iš 10 teigia, kad leidžiant laiką su savo augintiniu, pagerėja jų psichinė sveikata, ir tiek pat jaučiasi mažiau nerimo darbo vietoje, kai šalia yra jų augintinis. Nors 87 procentai savo augintinius laiko šeimos dalimi, 57 procentai jaučia kaltę, kad rūpinasi savo augintiniu darbo valandomis.

„Mes normalizavome vaikų priežiūrą darbo valandomis, tad kodėl neįtraukus visų namų ūkio narių? – priduria Bordo. „Įmonės gali atlikti savo darbą, suteikdamos darbuotojams visą ar pusę dienos, kad galėtų rūpintis savo kailiniais draugais, aukoti pasirinktai labdarai arba surengti susitikimą su augintiniais Nacionalinės augintinių dienos proga.

Leave a Comment

Your email address will not be published.