Pasiklydęs Bruklino šuniukas prieš išgelbėjimą bėga per East River, Olandijos tunelį ir Naująjį Džersį

Pasiklydęs Bruklino šuniukas prieš išgelbėjimą bėga per East River, Olandijos tunelį ir Naująjį Džersį

Vaizdas į Olandijos tunelio, jungiančio Džersį su Manhetenu, Niujorko valstijoje, Jungtinių Amerikos Valstijų rinkliavų kabinas. Biurų pastatai.

Getty

Pamestas Bruklino šuniukas pagaliau saugus ir vienoje vietoje, perbėgęs per dvi valstijas, upę ir net Olandijos tunelį.

Sekmadienį Uosto administracijos policija išgelbėjo septynių mėnesių vokiečių aviganį / Akita mišinį Bailey iš automobilių stovėjimo aikštelės prie namų sandėlio Džersio mieste, Naujajame Džersyje, praėjus devynioms dienoms po to, kai šuo pabėgo iš savo Raudonojo kabliuko kiemo balandžio 29 d. , rašo CBS News.

SUSIJĘS: Niujorko šerifas paleidžia duomenų bazę, skirtą dingusių augintinių paieškai, tikisi, kad ji taps nacionaliniu modeliu

Harriet Zucker, Bailey dresuotoja ir Red Hook Dog Rescue direktorė, balandžio 29 d. ryte sulaukė skambučio iš Bailey šeimininko dėl augintinio pabėgimo.

Po to, kai jis pabėgo, Bailey buvo pastebėtas bandantis plaukti per Gowanus įlanką, kuri yra sujungta su Rytų upe. Beveik po savaitės, šeštadienį, vairuotojai pamatė šunį Bruklino baterijos tunelyje, kertantį Manheteną.

„Kai žinojau, kad jis nemirė vandenyje, to ir bijojau… Maniau, vienaip ar kitaip, mes jį surasime“, – NBC4 New York sakė Zuckeris.

Niekada nepraleiskite istorijos – užsiregistruokite Nemokamas kasdienis ŽMONIŲ informacinis biuletenis kad gautumėte naujausią informaciją apie tai, ką gali pasiūlyti ŽMONĖS – nuo ​​sultingų įžymybių naujienų iki įtikinamų istorijų, kurios domina žmones.

Vaizdo įrašas, kurį „Twitter“ bendrino @AdamIss rodomas Beilis sausakimšame Niujorko Bruklino baterijos tunelyje, važiuojančiame šalia eismo. Patekęs į Manheteną, Bailey sekmadienį rado kelią į Olandijos tunelį ir nuvežė jį į Naująjį Džersį.

“Jis išprotėjęs, neįtikėtinas. Jis turi rekordą”, – apie šuns nuotykį NBC4 Niujorke pasakojo Zuckeris.

Uosto direkcijos policijos pareigūnas Andrew Vignapiano padarė paskutinį išgelbėjimą, kruopščiai surinkęs Bailey ant Džersio miesto automobilių stovėjimo garažo atbrailos.

„Pučiu bučinius ir sakau viską, ką mielai sakome šunims“, – dalijosi haskį turintis Vingapiano.

Vingapiano ABC7 Niujorko kanalui sakė, kad kai jam pirmą kartą paskambino Džersio mieste, jis ir jo kolegos nesitikėjo, kad ketina gelbėti „garsiojo šuns, kuris bėgo aplinkui“.

SUSIJĘS: Mičigano upėje paliktas narve šuo ieško naujų namų, kur galėtų pasveikti

„Mes kitokioje būsenoje, jūs net neįsivaizduojate“, – sakė Vingapiano.

Dabar Beilis atsigauna po sužeistos kojos veterinarijos skubios pagalbos ir siuntimo grupėje Brukline ir ilsisi po viso gyvenimo kelionės.

Kol Beilis ilsisi, jį išgelbėjęs pareigūnas užsiminė, kad jam gali prireikti nusnūsti.

„Turėjau ilgą savaitgalį, bet nieko, palyginti su tuo šunimi“, – sakė Vignapiano ABC7 NY.

Leave a Comment

Your email address will not be published.