Nuo eutanazijos išgelbėtas skriaudžiamas šuo desperatiškai ieško naujų namų

Sad dog

Išskirtinis:

Po dvejų veislyne praleistų metų Rexas buvo paskirtas eutanazija, tačiau Natalia George, Flori’s Friends Rescue Kente įkūrėja, negalėjo leisti jam mirti ir suteikė jam antrą šansą gyventi.

Jo gyvenimas dabar pagaliau prasideda, kai jam buvo aštuoneri

Nesuprastam šuniui, kuris buvo vos užmigdytas, buvo suteiktas antras šansas gyventi, kai gelbėjimo centras jį išgelbėjo.

Aštuonerių metų Reksas iš pradžių buvo mokomas būti apsauginiu šunimi, tačiau piktnaudžiaujantys šeimininkai nedavė maisto ir nuolat jį mušdavo.

Reksas išsigando savo darbo ir buvo atiduotas veislynams, kur beveik dvejus metus praleido keturiose betoninėse sienose.

Gelbėjimo centras „nežinojo, ką su juo daryti“ ir užrašė jį eutanazijai.

Natalia George, Flori’s Friends Rescue Kente įkūrėja, leidiniui „The Mirror“ sakė: „Gelbėtojas savanoris priėjo prie mūsų ir paaiškino, kad Reksas nebuvo blogas berniukas – jam tereikia antro šanso“.Reksą išnaudojo ankstesni jo savininkai
(

Vaizdas:

Floridos draugų gelbėjimas)Jis buvo mušamas ir badavo daugelį metų
(

Vaizdas:

Floridos draugų gelbėjimas)

Prisiregistruokite prie mūsų TeamDogs naujienlaiškio, kad gautumėte savaitės šunų naujienų, nuotraukų ir istorijų dozę.

Natalija matė, kaip Reksas atrodė susižavėjęs ir liūdnas, ir negalėjo leisti jam mirti.

Ji priėmė jį ir kelis mėnesius dirbo su labdaros organizacijos treneriu Harry.

Nuo tada Rexas išėjo iš savo kiauto ir sukūrė tikrą charakterį. Jam patinka žaisti virvės traukimą, daryti zoom ir trumpus pasivaikščiojimus.

Natalija sako, kad jis „anksčiau buvo visiškai nesuprastas“ ir yra pats mieliausias berniukas tinkamose rankose.Floris Friends Rescue suteikė jam galimybę
(

Vaizdas:

Floridos draugų gelbėjimas)Geras berniukas gali duoti tiek daug meilės
(

Vaizdas:

Floridos draugų gelbėjimas)

Dabar ji ieško labai ypatingo žmogaus, kuris jį įsivaikytų.

Jam puikiai tiktų namai be vaikų ar kitų šunų. Jam reikės sodo ir šeimininko, turinčio patirties su vokiečių aviganių veislėmis.

Reksas džiaugiasi dėvėdamas snukį ir „net nepastebi, kad jis užsidėjęs“. Jis gerai vaikšto ant pakabos ir gali būti išvežtas į ramesnes vietas mankštintis.

Dėl savo apsaugos patirties Reksas saugos namus ir praneš, kai kas nors atvyks ar įsibrovs.Reksas nerodė jokių agresijos ženklų
(

Vaizdas:

Floridos draugų gelbėjimas)Jis nusipelno labai ypatingų namų
(

Vaizdas:

Floridos draugų gelbėjimas)

Natalija sakė: “Svarbu pabrėžti, kad Reksas nėra agresyvus, o iš tikrųjų yra tik nervingas šuo. Visos jo problemos buvo sukeltos žmogaus ir jis to nenusipelno.

„Liūdna, kad jam sukakus aštuonerius metus pagaliau prasideda jo gyvenimas, bet nekantraujame stebėti, kaip jis klesti labai ypatinguose ir mylinčiuose namuose.

Rexas šiuo metu yra prižiūrimas Hounslow mieste ir yra pasirengęs susitikti su bet kokiais potencialiais įvaikintojais.

Jei norite parsivežti Reksą namo, susisiekite su Flori’s Friends Rescue telefonu 0800 002 5052 arba apsilankykite jų svetainėje.

Ar turite papasakoti šuns istoriją? Kreipkitės į nia.dalton@reachplc.com.

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.