Nėra ant purslų padėklo | Nuomonė ir komentaras

Nėra ant purslų padėklo |  Nuomonė ir komentaras

Kaip skaitėme praėjusią savaitę „Champion“, tikimasi, kad Chino Hills parkų ir poilsio komisija per vasario 2 d. aptars ir galbūt rekomenduos miesto tarybai skirti 1 mln. 16 susirinkimas.

Labai tikiuosi, kad taryba vienbalsiai balsuos prieš šį pasiūlymą.

Kodėl purslų padėklas yra tikrai bloga idėja? Vanduo yra labai brangus išteklius, ir mums jo nepakanka.

Mes išgyvename sausrą. Purslų trinkelės labai išeikvoja vandenį dėl išgaravimo ir nutekėjimo – net ir naudojant perdirbimo sistemą.

Tikėtina, kad įrengimo kaina viršys biudžete numatytą 1 mln. USD, o įrenginio ir personalo išlaikymo ir priežiūros išlaidos lengvai viršys 100 000 USD per metus.

Po penkerių iki 10 metų purslų padėkliuką reikės visiškai atnaujinti (greičiausiai dar 1 mln. USD).

Atsakomybė yra dar vienas veiksnys. Net ir naudojant apdorotą sistemą, keli vaikai su vystyklais gali lengvai sukelti bakterijų problemą. Purslų padėklas nėra skirtas visai bendruomenei; labai tikėtina, kad jį sezoniškai naudos tik nepilnamečiai vaikai.

Primygtinai raginu tarybą ir komisiją sutelkti plėtrą ir išlaidas į dalykus, kuriuos įvertins daugiau miesto.

Aš ir tie, su kuriais kalbėjausi, norėčiau, kad būtų pasodinta daugiau medžių. Jei tai vietiniai medžiai, jiems nereikia laistyti.

Visame mieste stovi ženklai: „Nėra jokių abejonių, kad išgyvename sausrą. Atlikite savo vaidmenį taupydami vandenį. Be to, kasmet vyksta vandens išsaugojimo projekto-ženklo konkursas. Sek pavyzdžiu. Nestatykite purslų padėklo.

Praėjusią savaitę šiame viešame forume rašytojas iš Chino paragino mus naudoti „Google“ ieškant faktų.

Taigi, aš peržiūrėjau pateiktus faktus ir pastebėjau, kad rašytojas nepateikė visų faktų arba neatliko nuodugnios paieškos, kad gautų atsakymus.

Rašytojas pranešė apie labai didelį mirčių ir rimtų sužalojimų skaičių dėl COVID vakcinų, paimtų iš VAERS duomenų bazės.

Apsilankykite šioje svetainėje ir perskaitysite pateiktus „svarstymus ir apribojimus“.

Pavyzdžiui, kiekvienas gali pranešti apie nepageidaujamą reiškinį po vakcinacijos.

Be to, duomenys paprastai nepatvirtina, kad COVID vakcinos sukėlė nepageidaujamą reiškinį. Tai tik dokumentuoja, kad įvykis įvyko kažkada po COVID vakcinos gavimo. Atminkite, kad koreliacija nėra lygi priežastiniam ryšiui.

Kitame pavyzdyje rašytojas suabejojo, kodėl COVID-19 vakcinos tyrimo bandymai užtruko trumpiau nei įprastai 5–10 metų.

Laimei, daugiau nei 30 metų moksliniai tyrimai, dirbantys su mRNR technologija, milijardai dolerių finansavimas, daugybė asmenų, norinčių dalyvauti klinikiniuose tyrimuose, ir, padarę tai prioritetu, galėjome pagreitinti veiksmingo COVID-19 kūrimo procesą. Skiepai.

Nė viena klinikinių tyrimų fazė nebuvo praleista.

Jie vyko vienu metu, o ne tiesiškai dėl finansavimo ir turimų savanorių.

Gaila, kad net tada, kai faktai yra ten, žmonės kartais pateikia ne visus faktus, o gal tiesiog ignoruoja, kai tai netelpa į jų pačių pasakojimą.

2002–2012 m. vyriausybė bandė sukurti vakciną nuo koronaviruso, naudodama mRNR technologiją. Jie išrinko keturis perspektyviausius ir atidavė juos šeškams, kurie yra labiausiai panašūs gyvūnai, kai kalbama apie viršutinių plaučių kvėpavimo takų infekcijas.

Tada jie išsiaiškino, kad kai šeškai buvo paveikti laukinio viruso, jie visi susirgo ir mirė. Praėjusios savaitės laiške buvo teigiama, kad JAV nuo COVID-19 mirė 900 000 žmonių.

Vyriausybė naudoja polimerazės grandininės reakcijos (PGR) testą, kad nustatytų, ar esate užsikrėtęs COVID-19.

Tačiau, pasak Kary Mullis, PGR testo kūrėjo, kuris 1993 metais už jį taip pat gavo Nobelio premiją, sakė: „PGR testas gali rasti tik genetinę medžiagą ir negali aptikti infekcijos. Tai nėra diagnostinis testas. sausio mėn. 2, 2022, CDC pripažino, kad testai buvo nepatikimi, todėl nuolat buvo klaidingai teigiamos diagnozės.

Negalima sakyti, kad nuo COVID-19 mirė 900 000 žmonių, nes PGR testas negali atskirti konkretaus viruso.

Taip pat, iš praėjusios savaitės laiško, eksperimentinės vakcinos įpurškimo į organizmą palyginimas su saugos diržų veiksmingumu ar vairavimu išgėrus – ne vienas ir tas pats.

Galima palyginti su visomis įprastomis planinėmis vakcinomis, kurios skiepijamos nuo gimimo ir visą pilnametystę.

Nuo COVID-19 vakcinos per pastaruosius 14 mėnesių žuvo ir buvo sužeista daugiau žmonių nei visos vakcinos kartu per pastaruosius 30 metų. Štai kodėl būtina turėti ilgalaikes studijas.

Pagal CDC VAERS sistemą nuo vasario mėn. 2022 m. 4 buvo pranešta apie 23 615 mirčių, 188 135 sunkių sužalojimų, 3 950 miokardito (daugiausia berniukų) ir 12 981 pranešimo apie kraujo krešėjimo sutrikimus, o tai vėlgi yra tik vienas procentas mirčių ir sužeidimų.

Aš pasisakau už jūsų teisę suprasti riziką ir tada priimti pagrįstą pasirinkimą.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.