Mullingaro vyras pripažįsta, kad sukėlė kančių šunims ir šeškams, kurie mirė „apgailėtinomis“ sąlygomis

Mullingaro vyras pripažįsta, kad sukėlė kančių šunims ir šeškams, kurie mirė „apgailėtinomis“ sąlygomis

Vyras prisipažino, kad neprižiūrėjo ir sukėlė „gėdingų“ kančių daugeliui šunų ir šeškų, kurių daugelis buvo rasti negyvi jo valdoje.

aul Conway of Grange Crescent, Mullingar, Co. Praėjusį mėnesį Mullingaro apygardos teisme Westmeathas pripažino kaltu dėl 15 nusikaltimų, prieštaraujančių 2013 m. gyvūnų sveikatos ir gerovės įstatymui.

M. Conway prisipažino, kad sukėlė nereikalingas kančias daugeliui šunų, nesugebėjo apsaugoti šunų sveikatos ir gerovės bei buvo aplaidus ar neapgalvotas dėl jų gerovės.

Jis taip pat prisipažino kaltu padaręs panašius nusikaltimus septynių šeškų atžvilgiu ir už tai, kad šuniui nedavė tinkamo, tinkamo maisto ir vandens.

Teisėjas Deirdre’as Gearty nuteisė J. Conway dviem mėnesiams laisvės atėmimo (sustabdytas) ir apribojo šunų, kuriuos jis galėjo laikyti, skaičių iki trijų, kuriuos jis tuo metu turėjo.

Ji taip pat priteisė 1200 eurų bylinėjimosi išlaidų.

Nusikaltimai buvo susiję su ISPCA inspektorių ir Gardaí atlikta operacija, kai netvarkingame užpakaliniame sode buvo aptikti keli šunys ir šeškai, gyvenantys „apgailėtinomis“ sąlygomis.

Du šuniukai ir trys šeškai jau nugaišo, o dar penki šunys ir septyni šeškai buvo pašalinti iš nuosavybės.

Du iš šeškų dėl sunkios būklės turėjo būti numarinti.

Vėlesnės veterinarinės apžiūros nustatė, kad kai kurie šunys buvo išsekę itin silpni, dviem – atviros žaizdos, o visų kailis – netvarkingas.

Kalbėdamas apie nuosprendį ISPCA vyriausiasis inspektorius Conoras Dowlingas sakė: „Šių gyvūnų priežiūros standartas buvo gėdingas ir neabejotina, kad daugiau būtų pasidavusi, jei ne mūsų inspektoriai.

„Nors niekas negali pakeisti to, kas nutiko nugaišusiems gyvūnams, bent jau už jų nepriežiūrą atsakingas asmuo teisme buvo patrauktas teisiškai atsakingas. Ir, laimei, dabar yra dar 10 gyvūnų, kurie laimingai gyvena naujuose namuose.

Atsisiųskite „Sunday World“ programą

Dabar atsisiųskite nemokamą programą, skirtą visoms naujausioms sekmadienio pasaulio naujienoms, nusikalstamumui, airių šou ir sportui. Galima Apple ir Android įrenginiuose

Leave a Comment

Your email address will not be published.