Kiekvienas vaizdas iš Drakono namų anonso, paaiškintas

Kiekvienas vaizdas iš Drakono namų anonso, paaiškintas

Mes giliai pasineriame į naują Drakono namas priekaba. Kas tie žmonės, kaip jie pažįsta vienas kitą ir kodėl bando vienas kitą nužudyti?

Kitą dieną HBO išleido naują anonsą Drakono namasjo karštai laukta priešakinė serija Sostų žaidimas. Žiūrėkite žemiau!

Tai mūsų pirmasis tikrai geras žvilgsnis į serialą nuo praėjusių metų spalio mėn., kai gavome trumpesnį, ne tokį pilną anonsą; dabar, Drakono namas iš tikrųjų jame yra drakonų!

Žinome plačius istorijos bruožus: tai yra prieš 200 metų Sostų žaidimas o targarienai yra savo galios viršūnėje. Karalius Viserys I Targaryen (Paddy Considine) įpėdiniu įvardija savo vyriausią vaiką Rhaenyra Targaryen, net jei moters įvardijimas prieštarauja precedentams. Tai galioja kurį laiką… kol Viserys miršta, o jo antroji žmona Alicent Hightower nuspręs, kad jai geriau, kad jos sūnus Aegonas taptų karaliumi. Ir tada karalystė nukraujuoja.

Taigi tai yra bendras skonis. Pažvelkime į anonsą atidžiau ir pažiūrėkime, ar negalime išsiaiškinti kokių nors detalių:

Vaizdas: Drakono namas / HBO

Pradedame nuo Rhaenrya Targaryen, kurią suaugusį vaidina Emma D’Arcy. Kaip Sostų žaidimas, Drakono namas yra ansamblio šou, bet jei reikėtų įvardinti vieną veikėją kaip pagrindinį veikėją, tai tikriausiai būtų Rhaenyra. Jos Geležinio sosto siekis nulems didžiąją siužeto dalį.

Drakono namas

Vaizdas: Drakono namas / HBO

Šis vandens, besiliejančio ant Dragonstone, uolų kadras nėra svarbus; Manau, kad tai tiesiog gražu.

Drakono namas

Vaizdas: Drakono namas / HBO

Štai intriguojantis kadras, kuriame užfiksuotas karaliaus brolis Daemonas Targaryenas (Matas Smithas) ir jo mylimoji Mysaria (Sonoya Mizuno), kuri pradeda istoriją kaip šokanti mergina iš Lys ir baigiasi Rhaenyros šnabždančiųjų meiluže.

Drakono namas

Vaizdas: Drakono namas / HBO

Jie susiduria su Otto Hightower (Rhys Ifans), Karaliaus Ranka ir Daemono priešu teisme. Otto nenori, kad demonas būtų šalia valdžios, ir naudojasi savo įtaka, siekdamas priversti karalių išsiųsti jo brolį. Tai padaryti lengva, nes Daemonas turi įprotį vaidinti ir nepaisyti tradicijų, pavyzdžiui, kai jis duoda drakono kiaušinį savo negimusiam vaikui su Mysaria; Dėl to grupės ginčijasi šiuose kadruose.

Drakono namas

Vaizdas: Drakono namas / HBO

Smagu vėl matyti drakonus. Ir yra a daug iš jų šioje istorijoje.

Drakono namas

Vaizdas: Drakono namas / HBO

Šioje laidoje bus daug pažįstamų vaizdų:

Leave a Comment

Your email address will not be published.