Galite įvaikinti paršelį šiame Vakarų Niujorko SPCA

Galite įvaikinti paršelį šiame Vakarų Niujorko SPCA

Anksčiau girdėjote posakį – „įvaikink, nepirk“.

Tai absoliuti tiesa. Prieglaudose yra daug šunų ir kačių, kuriems labai reikia namų. Galbūt manoma, kad jei gyvūnai yra ten, jie nėra gerai elgiami, tačiau daugeliui jų taip nėra.

Šiems šunims ir katėms tiesiog buvo skirta bloga ranka ir jie ten atsidūrė ne dėl savo kaltės.

Turime gelbėjimo šunį vardu Odesa, kurį su mano sužadėtine priėmėme dar 2018 m. Ji yra mieliausias šuo, kurį kada nors sutiksite, ir mes vis dar negalime patikėti, kad ji kada nors buvo prieglaudoje būdama tokio jauno amžiaus.

Prieglaudose, tokiose kaip SPCA, taip pat yra ne tik šunys ir katės. Jie turi priimti kitus gyvūnus. Šiuo metu Niagaros SPCA turi labai unikalių gyvūnų, kuriuos galima įvaikinti.

Pasak jų „Facebook“ puslapio, Niagaros SPCA srovė turi porą žavių paršelių, kuriuos galima įvaikinti.

Šie paršeliai užaugs iki 200 svarų ir jiems reikės pakankamai didelių namų arba sėlenų.

Jie tokie žavingi.

Prieglaudose kartais įvaikinami tokie gyvūnai kaip vištos, zuikiai ir kiti netradiciniai gyvūnai. Visada smagu matyti įvairių rūšių gyvūnus SPCA vietose, nes tai parodo, kad daugeliui gyvūnų vis dar reikia mylinčių namų.

PAŽIŪRĖKITE: kiekvienoje valstijoje uždrausti augintiniai

Kadangi egzotinių gyvūnų reguliavimas paliktas valstijoms, kai kurios organizacijos, įskaitant Jungtinių Valstijų humanišką draugiją, pasisako už federalinius standartizuotus teisės aktus, kurie uždraustų kaip augintinius laikyti dideles kates, lokius, primatus ir dideles nuodingas gyvates.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kurie augintiniai yra uždrausti jūsų gimtojoje valstybėje ir visoje šalyje.

RINKOTA: Štai 63 protingiausios šunų veislės

Ar jūsų ištikimų šuniukų veislė patenka į sąrašą? Skaitykite toliau, kad pamatytumėte, ar kitą kartą, kai išvesite kailinį kūdikį pasivaikščioti, girsite kaimynams savo šuns intelektualiniais sugebėjimais. Nesijaudinkite: net jei jūsų šuns veislė nepatenka į sąrašą, tai nereiškia, kad jis nėra geras berniukas – kai kurių savybių tiesiog neįmanoma išmatuoti.

PAŽIŪRĖTI: Mažiausiai paklusniausios šunų veislės

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.