Fox testas dėl pasiutligės Frankforde teigiamas

Fox testas dėl pasiutligės Frankforde teigiamas

Frankforde lapės pasiutligės testas yra teigiamas, o Delavero visuomenės sveikatos skyrius pataria gyventojams apie beglobių kačių priepuolius.

Lapės pasiutligės testas buvo teigiamas, o rezultatai bus pateikti kovo 31 d.

DPH teigia, kad lapė praleido laiką Burbage ir Jones Roads bei Burbage Road ir Route 374 srityse Frankforde.

Lapė neturėjo jokių kontaktų su žmonėmis, tačiau yra pranešimų, kad ji užpuolė beglobes kates. Jei tos katės susirgs pasiutlige, jos taps grėsme visuomenės sveikatai, ypač visiems, kurie jas maitina.

Tai jau trečias šiais metais pasiutusio gyvūno atvejis, nes kitos lapės ir meškėno pasiutligės testas buvo teigiamas.

Jei jūs ar kas nors, ką žinote, galėjo būti įkandęs, subraižytas arba susidūręs su lape ar laukine kate toje Frankfordo vietoje, turėtumėte susisiekti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju arba paskambinti į DPH pasiutligės programą 302-744-4995.

Siekiant išvengti pasiutligės poveikio, visi 6 mėnesių ir vyresni šunys, katės ir šeškai turi būti paskiepyti nuo pasiutligės, laikyti savo augintinius patalpose, neliesti laukinių ar nepažįstamų gyvūnų, laikyti savo augintinio maistą ir vandenį patalpoje ir t šerti laukinius gyvūnus.

Jei susidūrėte su sergančiu ar sužeistu laukiniu gyvūnu arba agresyviai besielgiu gyvūnu, susisiekite su DNREC Laukinės gamtos skyriumi tel. 255-4646.

Leave a Comment

Your email address will not be published.